Nůž pro šéfkuchaře Xinzuo® Chef B35 (8")

Kód: B35-2
626 Kč 517,36 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Gravírování
Položka byla vyprodána…

Dlouhá čepel, ručně broušené ostří a rukojeť ze santalového dřeva. Nůž, bez kterého se žádný šéfkuchař neobejde. A s kterým nakrájí vlastně všechno.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Základ každé kuchyně

Ať už té profesionální, nebo domácí. Díky masivnímu ručně broušenému ostří z jedinečné německé oceli ukrojí tenhle nůž téměř cokoliv. Precizně, jednoduše a jistě.

S nožem Xinzuo® Chef B35 (8"):

  • nakrájíte ovoce a zeleninu bez mačkání.
  • lehce naporcujete a očistíte maso.
  • nakrouháte zelí a nasekáte bylinky.
  • si poradíte i s většími kusy.

1

Ostrost se skrývá v detailu

A to v Xinzuo® moc dobře ví. Proto je každý nůž ručně opracovaný a taky broušený. Díky tomu se vám do ruky vždy dostane originál. Skutečně ostrý originál.

Rukojeť ze santalového dřeva perfektně padne do ruky. A navíc je v podstatě bezúdržbová. Santal je totiž tvrdý, nepohlcuje pachy a nenasává vlhkost. Díky tomu vydrží i drsnější zacházení. Zároveň je ale dostatečně poddajný a v rukách zkušených řezbářů se dá lehce tvarovat.

3

… a taky německé oceli

Materiál ostří je alfou a omegou. Právě proto v manufaktuře sáhli po nerezové solingenské oceli. Najdeme ji nejen v kuchyních šéfkuchařů, ale také na operačních sálech. A to už je nějaká záruka kvality.

Na její dokonale hladký povrch se nic nelepí a každý řez je tak ostrý. Precizní. Navíc díky tepelně vakuovému zpracování je ocel (ne)skutečně odolná a pevná. Takže něco vydrží.

5

Pocta tradici i vynalézavosti

Manufaktura Xinzuo® má za sebou už víc než 20 let. S ničím ale nechvátají. Ví totiž, že precizní zpracování chce svůj čas. Mistrně ovládnuté řemeslo spojují s inovativními postupy a neustále posouvají možnosti. Vždy však s respektem k tradici.

A není divu. Pochází totiž z čínského Yangjiang přezdívaného „město nožů“. Po staletí se tu zkušenosti předávají z generace na generaci. Se vším, co k takovému řemeslu patří. Právě proto jsou nože Xinzuo® ručně opracované. Protože jsou mistři na svůj původ hrdí. A protože chtějí, aby místní byli naopak hrdí na ně.

Parametry nože Xinzuo® Chef B35 (8")

Materiál čepele:  solingenská ocel 1.4116* 
Tvrdost oceli: 57 ± 1 rockwella
Stupeň ostrosti: 6 až 8 N
Tloušťka čepele:  2,2 mm
Materiál rukojeti: santalové dřevo
Prvky rukojeti: tři ozdobné nýty
Hmotnost: 177 g

* Označovaná také jako X50CrMoV15. Obsažený chrom zajišťuje pevnost, vanad řezivost a molybden je antikorozní.

rozměry

Luxusní dárkové balení

Profesionální nůž Xinzuo® Chef B35 si zaslouží pořádný obal. Přijde vám tak v originální dárkové krabičce. Spolu s ním dostanete i certifikát potvrzující jeho pravost a kvalitu.

TIP: Pokud budete chtít v budoucnu nůž nabrousit, zašlete nám ho zpět v původní krabici. Ta totiž nejen dobře vypadá, ale také nůž chrání. Takže se noži při přepravě nic nestane.

 6_1

Pro ostří pořád jako nové nůž:

  • nikdy neumývejte v myčce na nádobí.
  • nenechávejte špinavý. Po použití ho rovnou umyjte a osušte
  • nepoužívejte na extrémně tvrdé potraviny (jako jsou mražená jídla a kosti).
  • nepoužívejte k páčení a zbytečně ho neohýbejte.
  • chraňte před nárazy a pády. 
  • ukládejte na bezpečné místo. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Německé nože
Záruka: 3 roky
Série: XINZUO ZHI (B35)
Typ nože: Chef, řeznické, univerzální
Použití nože: maso, ryby, zelenina, ovoce, sýry, filetování
Značka: Xinzuo
Délka čepele: 151 - 200 mm
Materiál nože: Německá ocel
Materiál rukojeti: Santal
Broušení: oboustranné
Doporučené umístění gravíru: u rukojeti nahoře
Položka byla vyprodána…

Nože XINZUO

Nože XINZUO

5
7x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
ZK Avatar autora | 14.12.2022
Zatím nemohu hodnotit - vánoční dárek
4
JV Avatar autora | 6.12.2022
Nůž je pěkný a určitě kvalitní.Protože ho mám ale jako dárek, nemůžu hodnotit.Co se mi ale nelíbí je značka China a to dost viditelně.A škoda že součástí takového nože není třeba levnější plastové pouzdro.
5
Avatar autora | 20.11.2022
Rychle dodani...hezke gravirovani Nuz vypada velmi dobre..je to darek
5
TL Avatar autora | 14.8.2022
Velká spokojenost. Rychlé dodání, krásné zabalení, nůž se příjemně drží a vypadá velice dobře.
5
VN Avatar autora | 3.5.2022
Velmi spokojen .
5
LM Avatar autora | 22.3.2022
Já to dárek tak mohu hodnotit pouze vzhled a zpracování což hodnotim kladně a rychlost dodání super!
5
MZ Avatar autora | 7.12.2021
super sedi v ruce,krásně krájí
5
KJ Avatar autora | 5.6.2021
Kvalitní a vzhledově krásný nůž.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: