Druhá šance

Záleží nám na udržitelnosti a chceme předcházet plýtvání...

Proto jsme pro vás vytvořili cenově zvýhodněnou kategorii produktů, které jsou 100% funkční, ale mají drobné vady na kráse. K těm došlo během výroby, manipulaci či při gravírování a nesplňují tak naše standardy kvality.

Naše vášeň pro udržitelnost a minimalizaci odpadu nás vedla k vytvoření této jedinečné nabídky výrobků, která spojuje kvalitu s ohleduplností k životnímu prostředí.

 

Dejme těmto výrobkům druhou šanci !!!

5 položek celkem
DRUHÁ ŠANCE- Nůž a sekáček DAMANO® Cleaver D-B13D (7")
DRUHÁ ŠANCE
ZDARMAZDARMA 2 766 Kč –19 %
2 213 Kč

Ručně broušené ostří a robustní čepel. Sekání, krájení a drcení bude najednou hračka. Vrácený nůž, znovu...

Kód: D-B13D-10
DRUHÁ ŠANCE- Nůž pro šéfkuchaře Hezhen® Chef B30S (8")
DRUHÁ ŠANCE
ZDARMAZDARMA
1 192 Kč

Dlouhá čepel, ručně broušené ostří a rukojeť z olivového dřeva. Nůž, bez kterého se žádný šéfkuchař...

Kód: B30S-9
GR (1)
DRUHÁ ŠANCE
974 Kč

Vyhazovací mechanismus · Kvalitní švédská ocel 14C28N · Délka 189 mm · Délka čepele 76 mm · Hmotnost 103 g...

Kód: 3731
DRUHÁ ŠANCE- Zavírací nůž DAMANO® DA308
DRUHÁ ŠANCE
335 Kč

Čepel z nerezové oceli 3Cr13 · Titanová úprava · Délka 22,5 cm · Délka čepele 9,5 cm  · Hmotnost 199 g...

Kód: 3734
5fd2df4cd0472
DRUHÁ ŠANCE
264 Kč

Čepel z nerezové oceli 3Cr13 · Titanová úprava · Délka 21 cm · Délka čepele 9,5 cm  · Hmotnost 112 g...

Kód: F94

Naše vášeň pro udržitelnost a minimalizaci odpadu nás vedla k vytvoření této jedinečné nabídky výrobků, která spojuje kvalitu s ohleduplností k životnímu prostředí.

Co jsou to mírně poškozené výrobky? Jedná se o výrobky, které mohou mít drobná kosmetická poškození či defekty způsobené výrobními procesy či manipulací během dopravy. Tyto nedokonalosti nemají vliv na funkčnost výrobků, ale umožňují vám získat kvalitní produkty za zlomek původní ceny.

Proč si vybrat výrobky z kategorie Druhá šance?

  1. Ušetříte peníze: Tyto výrobky jsou k dispozici za sníženou cenu, což vám umožní získat kvalitní produkty za mnohem nižší náklady.
  2. Udržitelnost: Nákupem mírně poškozených výrobků přispíváte k ochraně životního prostředí tím, že podporujete recyklaci a snižujete množství odpadu.
  3. Unikátnost: Každý z těchto výrobků má svůj vlastní charakter a příběh. Kosmetická poškození často nejsou viditelná na první pohled, což znamená, že můžete mít unikátní výrobek, který se liší od běžných produktů.
  4. Odpovědný nákup: Nákupem v této kategorii projevujete svou zodpovědnost vůči planetě i své komunitě. Podporujete trvale udržitelný přístup k nakupování.
  5. Příležitost pro kreativitu: Některé mírně poškozené výrobky mohou být skvělým základem pro vaše vlastní kreativní projekty a úpravy.

Věříme, že tato kategorie nabízí skvělou příležitost pro všechny, kteří chtějí nakupovat chytře, udržitelně a s ohledem na svět kolem nás. Prozkoumejte naši sbírku mírně poškozených výrobků a objevte výjimečné kousky za výjimečné ceny!