Firemní dárky

Darujte nůž s jedinečným motivem

Pokud chcete svou firmu prezentovat nápadem, elegancí a kvalitou, nechejte si na čepel nože vygravírovat logo své firmy.

Naše kvalitní laserová gravírovačka decentně a vkusně ozdobí každý nůž a vy můžete svou firmu prezentovat krásným dárkem, kterým potěšíte obchodní partnery, významné klienty, zákazníky nebo rodinu.

kuchar

Přes 20 let pracuji v oboru gastronomie. Jsem zástupcem ředitele jedné z největších středních škol v tomto oboru. Nože společnosti DAMANO jsem začal užívat před rokem a musím říct, že s tak kvalitními noži je radost pracovat a patří k mým nejoblíbenějším. Doporučil jsem je i svým studentům a setkávám pouze s velice pozitivními ohlasy. Nože jsou velmi kvalitně zpracované, dlouho drží ostří a skvěle sedí v ruce. 

Mgr. Jaroslav Hájek, DiS, zástupce ředitele Střední školy gastronomické a hotelové s.r.o.

Nůž je základ kuchyně

Jestliže vyznáváte kvalitní firemní kulturu, jistě rádi oceňujete své nejlepší pracovníky. Sada nožů či samotný nůž v krásném dárkovém balení s vygravírovaným firemním logem může být nezapomenutelným dárkem pro nejlepší zaměstnance firmy a velkou motivací pro ty ostatní.

Buďte stylovější, než vaše konkurence. Prezentujte vaši firmu na čepelích kvalitních a profesionálních nožů.

linteo

Patříme k největším dodavatelům hygienických výrobků ve střední i východní Evropě. Spolupracujeme s firmami po celém světě a proto jsme hledali nějakou vhodnou alternativu elegantních dárků pro naše významné zákazníky. A našli jsme je právě u DAMANO.cz. Jednání bylo rychlé, seriózní a vstřícné. Myslím, že jsme nastartovali etapu vzájemné spolupráce. Všechny nože jsou velmi kvalitní a navíc pěkně vypadají.

Petr Špaček, jednatel a ředitel společnosti Linteo

ales

Umíme ocenit práci svých zaměstnanců a proto jsme hledali nějaké prestižní dárky pro ocenění těch nejlepších prodejců. Našli jsme je u společnosti DAMANO. Nože jsou opravdu luxusní a v dárkovém balení vypadají výborně. Při slavnostním předávání cen byly více než reprezentativní..

Aleš Sloupenský, Chief Retail Growth Officer at Moneta Money Bank

 

Máte zájem o spolupráci?

Budeme rádi, když se nám ozvete a společně vymyslíme řešení.