Damano získává první místo - Mezinárodní výstava nožů Brno!

Velká náhoda nás zavála na prestižní výstavu nožů do Brna. Telefon, dohodnutá schůzka a zákazník směřuje k nám do Lanškrouna podívat se na vybrané nože, které viděl na našem e-shopu. Precizní prohlídka nožů, která značí, že jednáme s opravdovým odborníkem. Nejen že si nějaké kuchyňáky a zavíráky tento profík odváží, ale navíc nás ještě zve na prestižní mezinárodní výstavu nožů, která již několik desítek let probíhá v Brně.  Hrdě pozvání přijímáme.

výstava foto

Příprava na výstavu

Tak hurá, pojedeme na naši první výstavu. Nadšení ale střídá obava, jak to vše zvládneme. Chystáme propagační materiály, firemní oblečení s naší značkou Damano a vybíráme nože. Pečlivě. Z našeho portfolia jsme vybrali nakonec zavírací nože Trivisa a kuchyňské nože Damano.

Den D je tady

Vyrážíme raději o den dříve. Do Brna přijíždíme brzo odpoledne, "valíme kóknót na hotelové bévák a pak do štatlu na jeden brněnské čechr". No pivka bylo nakonec trochu víc, hlavně po tom, když večer kluci prohráli nad holkama v nelítostném souboji v laser game.  Po dobré večeři jdeme lehnout, ať jsme ráno svěží.

V osm hodin jsme dorazili do nádherných prostor Nové radnice v Brně. Vyfasovali jsme krásný prostor k vystavení našich nožů. Sedíme mezi borcema ze Slovenska a Maďarska. Opravdoví kumštýři. Snad se i naše nože budou líbit.

Začínáme vybalovat, aranžujeme a těsně před devátou jsme připraveni. 30. ročník Mezinárodní výstavy nožů pod záštitou primátorky města Brna právě začal. Do vestibulu se už v devět hodin nahrnulo hodně lidí. A my jsme moc rádi, že se ty naše kudly lidem líbí.

Nože předvádíme, trpělivě diskutujeme a také docela dobře prodáváme. Rychle to uteklo a naše první výstava nožů končí po 16 hodině. Ještě se prý budou vyhlašovat nejlepší nože výstavy. Popravdě, žádnou cenu nečekáme. Jaké je však naše překvapení, když získáváme 1. místo v kategorii zavíracích nožů. Ještě víc nás těší, že umístění vybírala odborná porota složená z opravdových znalců.

výstava 2

Děkujeme pořadatelům za oslovení, abychom se takové výstavy účastnili. Děkujeme všem, kteří se na našem stánku zastavili, něco si koupili nebo s námi jen povídali. Děkujeme za super ohlasy na naše nože na výstavě, i dlouho po jejím skončení. Budeme se těšit na další.

Váš tým DAMANO

4D91CB2F-918E-4C44-B685-505670991F52