Jak nás hodnotíte

kuchar

Přes 20 let pracuji v oboru gastronomie. Jsem zástupcem ředitele jedné z největších středních škol v tomto oboru. Nože společnosti DAMANO jsem začal užívat před rokem a musím říct, že s tak kvalitními noži je radost pracovat a patří k mým nejoblíbenějším. Doporučil jsem je i svým studentům a setkávám pouze s velice pozitivními ohlasy. Nože jsou velmi kvalitně zpracované, dlouho drží ostří a skvěle sedí v ruce. 

Mgr. Jaroslav Hájek, DiS, zástupce ředitele Střední školy gastronomické a hotelové s.r.o.

hr

ales

Umíme ocenit práci svých zaměstnanců a proto jsme hledali nějaké prestižní dárky pro ocenění těch nejlepších prodejců. Našli jsme je u společnosti DAMANO. Nože jsou opravdu luxusní a v dárkovém balení vypadají výborně. Při slavnostním předávání cen byly více než reprezentativní..

Aleš Sloupenský, Chief Retail Growth Officer at Moneta Money Bank

hr

final gerža

Se společností DAMANO spolupracujeme již několik let a je nutno říci, že jakýkoli nůž z jejich nabídky s gravírováním udělá velkou radost. Nože využíváme jako dárek pro naše významné partnery a hosty a v neposlední řadě s nimi oceňujeme i naše sportovce. V letošním roce jsme noži obdarovali vícemistryně ČR ve volejbalové extralize, tým Šelmy Brno. Myslím, že krásný nůž z damaškové oceli s vygravírovaným logem klubu, za který dosáhli tohoto významného životního výsledku, bude krásná památka na celý život.

Martin Gerža, manažer Volejbalu Brno a.s.

hr

Návrh bez názvu_1

Řemeslo se má dělat poctivě a o to my se v Hrobských uzeninách 100% snažíme. K tomu potřebujete nejen chuť tu práci dělat pořádně, mít  nejen kvalitní suroviny, ale také kvalitní řeznické náčiní.  Před dvěma lety jsem se rozhodl k nákupu kvalitních nožů od společnosti DAMANO a už jsem u nich zůstal. S noži a doplňky od této firmy jsem nadmíru spokojený nejen já, ale i všichni řezničtí učni, které jsme učili naše řemeslo v praxi, protože nože ode mne dostávají jako dárek, aby měli kvalitní náčiní do začátku. Nože od DAMANA mají i moji kamarádi, protože špičkový dárek v krásné dárkové krabičce udělá vždy velkou radost.

Bohumil Holý, majitel řeznictví Hrob a portálu www.hrobskeuzeniny.cz

hr

linteo

Patříme k největším dodavatelům hygienických výrobků  ve střední i východní Evropě. Spolupracujeme s firmami po celém světě a proto jsme hledali nějakou vhodnou alternativu elegantních dárků pro naše významné zákazníky. A našli jsme je právě u DAMANO.cz. Jednání bylo rychlé, seriózní a vstřícné. Myslím, že jsme nastartovali etapu vzájemné spolupráce. Všechny nože jsou velmi kvalitní a navíc pěkně vypadají.

Petr Špaček, jednatel a ředitel společnosti Linteo

hr

gms

Před několika měsíci se mi dostaly do rukou nože HezHen a musím říci, že mě úplně nadchly. Nejen že jsem si koupil celou sadu domů, ale nože jsme začali dávat nejlepším obchodním partnerům jako prestižní dárek. Již 25 let je firma GMS jedním z největších dodavatelů v oblasti průmyslových, vzduchotechnických a hydraulických hadic České a Slovenské republice. Portfolio 150 českých a zahraničních dodavatelů si zasloužilo nějaký prestižní dárek a ten jsme našli právě tady u společnosti DAMANO. Velice vstřícný přístup, spolehlivost a férové jednání. Mohu doporučit

Zdeněk Felcman, jednatel společnosti GMS Velkoobchod, s.r.o.

hr

zero-trans

Jako mezinárodní dopravci jezdíme do mnoha zemí Evropy. Nože s vlastním logem od DAMANO jsme vyzkoušeli minulý rok a věnovali je jako reprezentativní dar našim nejlepším partnerům. Můžeme říci, že tyto nože uhranuly nejen nás, ale i všechny obdarované. Jsou precizní, nádherně vypadají a jako prezent jsou opravdu ojedinělé. Mimochodem, já sám už mám celou sadu doma.

Roman Kollert, výkonný ředitel firmy Zero trans