Kuchyňské nože na zeleninu Xituo

Objevte na Damano.cz exkluzivní kuchyňské nože na zeleninu Xituo. S naší nabídkou gravírování  navíc získáte nejen funkční, ale také osobně laděný kousek do kuchyně. A nakonec, při objednávce nad 1 000 Kč máte dopravu zdarma. Povzneste vaření na mnohem vyšší level s noži, které jsou ztělesněním kvality a stylu.

Kuchyňské nože na zeleninu Xituo vás naučí krájet zeleninu jako skutečný profesionál. Kromě toho si poradí si také s masem či bylinkami. Všechny nože na zeleninu i sekáčky jsou vyrobeny z různých druhů oceli té nejvyšší kvality. A jestli se naše nože hodí jako dárek? To si pište! Nechte na nůž vygravírovat jméno obdarovaného nebo jeho oblíbený citát a získáte skvělý a originální dárek pro každého, kdo se v kuchyni cítí jako ryba ve vodě.

TIP: Přečtěte si na našem blogu Jak vybrat kuchyňský nůž a Jak správně pečovat o nůž.

1 položek celkem
sku2
999 Kč –15 %
848 Kč

Precizní řez díky ručně broušenému ostří ze speciální kompozitní oceli a rukojeti z palisandru. Ať už se...

Kód: GT-7

Kuchyňský nůž na zeleninu Xituo

Zaujaly vás kuchyňské nože na zeleninu Xituo? Tím naše nabídka zdaleka nekončí! Věděli jste, že u nás mimo kuchyňských nožů najdete i další kuchyňské doplňky jako prkénkaobaly na nožeteploměry do masastojany a držáky na nože nebo sushi příslušenství?

Pokud rádi chodíte na výlety, tak pro vás máme nově špičkové zavírací nože a čelovky z produkce značky Damano.

TIP:  Dejte rozbalenému a vrácenému zboží šanci najít nového majitele a ušetřete stovky korun nákupem z kategorie DRUHÁ ŠANCE!