Co dokáže gravírování na noži?

Dokáže hodně. Udělá nůž jedinečným dárkem pro obdarovaného, ale také dokáže nůž pěkně zkazit. Proto je třeba důkladně zvážit, co na nůž chcete vygravírovat. Říká se, že někdy méně je více. A tady to platí stoprocentně!

Je třeba předeslat, že přání našich zákazníků plně respektujeme. Máme velkou výhodu, že máme vlastní "gravírky" a proto můžeme se zákazníkem komunikovat přímo při přípravě objednávky. Pokud se nám něco nezdá, voláme hned jak nůž dosedne na plochu stroje.

Obecně platí, že přeplácaný nůž logy a nápisy zkazí celkový dojem z jeho krásy, zejména je-li damaškový. Ani vulgární nápisy, urážky či obrázky nepřidají noži nic na výjimečnosti. Příliš dlouhé a několikařádkové nápisy prostě nůž zkazí.

Chcete-li obdarovaného skutečně potěšit, myslete na to, že nůž a nápis na něm není jen dílem okamžiku, ale že jej bude mít uživatel spoustu let. A to co pro Vás může působit jako legrace, to může v někom jiném vyvolat pocit z nepříjemného dárku.

Přemýšlejte i nad tím, kam gravír umístíte. U každého nože máme uvedenou doporučenou pozici gravíru. Ze zkušeností nejlépe vypadá umístění u rukojeti nahoře nebo u čepele nože dole. Myslete na to, že čepel nože není všude stejnoměrná a na spoustu typů nožů nevypadá gravírování na středu nože hezky. Pro vysvětlení je třeba ještě dodat, že gravírujeme na druhou (prázdnou) stranu nože, než je logo výrobce.

Gravírovat ale jednoznačně doporučujeme. Z velkého ohlasu našich zákazníků víme, že jméno, přezdívka či iniciály obdarovaného, udělají z dárku velkou radost a nůž povýší o level dál. A rádi se přiznáme, že jsme byli z některých hesel i několikrát dojati. Protože i pár slovy se dá vyjádřit skutečná láska a respekt k tomu, kdo dárek obdrží.

Závěrem Vám nabízíme, aby jste v případě jakýchkoli pochybností, co a jak zvolit, raději zavolali. Rádi s Vámi vše prodiskutujeme a poradíme. Záleží nám na tom, aby od nás odcházela kvalitní práce !!!

Jsme tu pro Vás!!!

Váš tým DAMANO