Nůž na pečivo SWITYF BREAD ZK (8")

1 263 Kč 1 043,80 Kč bez DPH
Skladem (9 ks)
Gravírování
Můžeme doručit do:
6.12.2021

Propracovaný nůž Swityf s čepelí z 67 vrstev damascénské oceli. Je vhodný pro krájení veškerého pečiva. Jeho zubaté ostří pronikne i zcela čerstvým pečivem úplně bez problémů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Elegantní, zubatý a extrémně ostrý

Kuchařský profesionální  nůž na pečivo Swityf BREAD na vás zapůsobí designem, ostrostí  a tou nejvyšší kvalitou. Nože jsou krásné, výjimečné a nezaměnitelné z důvodu typického zdobení damascénské oceli. Extrémně dlouhá čepel a velmi dobře padnoucí kulatá dřevěná rukojeť poskytne tu nejlepší kontrolu při řezání a krájení. 

Nůž Bread je dokonalý při krájení veškerého pečiva. Jeho vlastnosti oceníte při krájení chleba, bílého pečiva, housek, toustů, vánočky a mnoha dalších produktů. Poradí si jak se starším pečivem, ale jeho devizou je úhledné krájení ještě teplého, z pece vytaženého, chleba a dalších pekárenských dobrot.

Schránka 02

SWITYF logo mini

Pocítíte radost z dokonalosti jeho řezu

Čepel u nožů Bread je o něco delší než u ostatních kuchařských nožů a vyznačuje se výrazně odlišnou geometrií. Ručně broušené hrany a mimořádná ostrost čepele zajišťují minimální únik tekutin. Zubaté ostří pronikne jakoukoli kůrkou snadno a lehce.

Kvalitní jádro z prověřené oceli VG10 je vloženo mezi 66 vrstev 316L damascénských ocelí, a tento způsob významně ochraňuje čepel před korozí a spolu s tradiční technikou výroby zajišťuje dlouhou životnost nože. Nože jsou ostřeny na mezinárodní úroveň ostrosti v rozmezí 6,0 - 8,0 N.

Schránka 03

Krása, luxusní provedení a ergonomičnost

Velmi účelně tvarovaná rukojeť je vyrobena z bezúdržbového kompozitního materiálu Micarta, který se vyrábí lisováním skelné tkaniny a pojí se epoxidovou pryskyřicí. Je vyroben z různých vláken a materiálů namočených v pryskyřici. Sloučenina je následně zkomprimována a zapečena - lisována za vysokého tlaku a ve vysokých teplotách. Je lehký, velmi odolný a pevný. Micarta je materiál jemný na dotek. Je tvrdý a jen tak se nepoškrábe. Je velmi populární pro svou pevnost a stabilitu a její použití pro výrobu rukojeti nože je velmi časté. Materiál Micarta je vodě odolný a rukojeť z něj se dobře drží i za vlhkých či  mokrých podmínek. Je to také výborný izolátor.

Schránka 06

Parametry nože

Damašková ocel - někdy také jako damascénská ocel nebo damascus steel. Skládá se z velkého počtu vrstev ukovaných do sebe. Cílem této oceli je zlepšit charakteristiku nožů, stejně jako je tomu například u mečů.  Nože jsou daleko ostřejší, pevnější a odolnější. Jedno z nejvýraznějších poznávacích znamení jsou “umělecké mapy” na čepeli. Ty vznikají jednotlivým překládáním vrstev. Nejzkušenější výrobci umí vzor přizpůsobit obrazu svému a tím udělat nůž opravdu jedinečným. A my se mezi ně právem řadíme.

Schránka 09

Schránka 10

Luxusní dárkové balení

Každý nůž odesíláme v luxusní dárkové krabičce. Krabička je ideální pro darování jakéhokoli nože z naší nabídky. 

TIP: Pokud budete chtít v budoucnu nůž nabrousit, můžete nám ho zaslat přímo v této dárkové krabičce. Zajistíte tím, že nůž bude během přepravy jako v bavlnce. Po nabroušení vám nůž i s krabičkou zašleme zpět.

packing

Rady a tipy na údržbu

  • Nože z damascénské oceli nikdy neumývejte v myčce na nádobí.
  • Pro zachování ostrosti nůž nedávejte mezi ostatní špinavé nádobí a ručně jej umyjte a osušte. Zabere to jen chvilku a nůž tím dostává řádnou péči.
  • Nekrájejte a nesekejte tvrdé potraviny (zmražené, kosti, staré pečivo), může dojít k vylomení ostří.
  • Nože z damaškové oceli jsou velmi křehké, proto je nepoužívejte jako páčidlo a vyvarujte se jeho ohýbání.
  • Chraňte nůž a jeho ostří před pádem, nebo nárazem.
  • Nůž ukládejte na bezpečné místo a chraňte před dětmi.

Doplňkové parametry

Kategorie: Damaškové nože
Záruka: 3 roky
Hmotnost: 0.42 kg
Typ nože: Bread
Použití nože: chléb a pečivo
Značka: Swityf
Délka čepele: 151 - 200 mm
Materiál nože: Damašková ocel
Materiál rukojeti: Micarta
Série: SWITYF ZK
Štítky: kvalitní, značkové, luxusní, krásné, dárek

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: