DAMANO diamantový brousek na nože W-FJ2011M

Kód: W-FAV2011M
657 Kč 542,98 Kč bez DPH
Skladem (>10 ks)
Můžeme doručit do:
26.7.2024

Jedinečný a vysoce kvalitní oboustranný diamantový brousek DAMANO na nože s dvojitou  zrnitostí  v luxusní sadě určený na broušení všech typů nožů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Připraven k broušení všech nožů

Vysoce kvalitní oboustranný prémiový diamantový brousek DAMANO na nože se zrnitostí 360# a 600# v luxusní sadě určený na broušení všech nožů. Oboustranné broušení je výhodné v tom, že nejprve nůž na hrubší straně nabrousíte a pan na jenmém zrnu doladíte. Brousek je společností Faval, která se na výrobu brousků specializuje již řadu let. Na jejich výrobu jsou použity velice kvalitní materiály.

FJ2011M-05b

 

Jedinečný v oblasti broušení

Broušení nožů na diamantovém brousku je technika, která se používá k ostření a tvarování nožů. Diamantové brousicí nástroje jsou obzvláště účinné při práci s tvrdší ocelí, protože diamanty jsou nejtvrdším známým přírodním materiálem a jsou schopny efektivně odstraňovat materiál a vytvářet ostré hrany.

FJ2011M-08

Jednoduché broušení zvládne každý

Zde je postup broušení nožů na diamantovém brousku:

  1. Příprava nože: Předtím než začnete s broušením, ujistěte se, že nůž je čistý a zbavený jakéhokoli zbytku jídla nebo nečistot.

  2. Umístění brousku: Diamantový brousek by měl být umístěn na stabilním povrchu. Ujistěte se, že je správně položen, aby se minimalizoval pohyb během broušení.

  3. Volba hrubosti broušení: Zvolte správnou hrubost diamantového brousku v závislosti na stavu ostří nože. Pokud je nůž velmi tupý, začněte hrubším broušením a postupně přejděte na jemnější brusné kameny.

  4. Broušení: Držte nůž v předem určeném úhlu vzhledem k broušení. Úhel broušení nože udává výrobce. Pomalu a rovnoměrně vedejte nůž po brusném kotouči, zajišťujte konzistentní tlak a pohybujte se v obou směrech, aby se vytvořila symetrická a ostřejší hrana.

  5. Kontrola ostrosti: Pravidelně kontrolujte ostrost nože. K tomu můžete jemně zaklepat prsty po ostří nože a cítit, jak se mění hrubost. Ale opatrně!!!

  6. Jemné broušení a leštění: Poté přejděte  na jemnější diamantovou plochu, abyste vytvořili hladší a lesklejší hranu. To zahrnuje postupné odstranění drsnějšího otěru. 

  7. Důležité je mít trpělivost a postupovat opatrně, abyste dosáhli optimálního výsledku při broušení nožů na diamantovém brousku.

    ??-??-??

Dárkové balení

Každý brousek je balený v hezké dárkové krabičce s českým návodem. Proto jej bez problému můžete věnovat jako dárek.FJ2011M-02a

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Brousky
Záruka: 3 roky
Značka: DAMANO
Doplněk: Brousek na nože
Zrnitost: 360#/600#

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: